| Chachi913 a întrebat:

Nu inteleg ceva. Baiatul pe care il plac se uita si se tot uita la mine dar el nu ma place straight face... Voi ce ziceti?

Răspuns Câştigător
| KeporLove a răspuns:

Pai nu conteaza, urmareste cele de mai sus.

P.S Eu asa as proceda. nu am de unde sa stiu ce tip de persoana e el sau ce urmareste. e doar o sigestie un sfat.

8 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

El se uita la tine pentru ca este atent pe unde merge si nu vrea sa dea in gropi.

| KeporLove a răspuns:

De unde sti ca nu te place?
Uite eu plac o fata si ea are presimptirea asta si a pus-o pe o pretena comuna sa ma intrebe daca imi place de ea. Eu am negat si am zis nu. de ce? Pentru ca vreau sa o cunosc mai bine sa ma apropi mai mult de ea sa vad cam cum e, ce tip de persoana e

| Chachi913 explică (pentru KeporLove):

Pai asa am pus si eu o fata sa il intrebe daca ma place si a spus nu tongue

| KeporLove a răspuns (pentru Chachi913):

Poate nu e sigur pe el si de aceea a negat.
Urmareste daca : Te va cauta din ce in ce mai des.
Va intreba de tine cand lipsesti.
Se va interesa de tine.
Se uita la tine si iti zambeste.

| Chachi913 explică (pentru KeporLove):

Faza e ca nici macar nu il cunosc laughing pur si simplu il vad prin scoala

| nesatori a răspuns (pentru Chachi913):

Atunci ce naiba laughing poate se uita si el asa la fete in general laughing

| KeporLove a răspuns (pentru Chachi913):

Pai nu conteaza, urmareste cele de mai sus.

P.S Eu asa as proceda. nu am de unde sa stiu ce tip de persoana e el sau ce urmareste. e doar o sigestie un sfat.

| Mikkk a răspuns:

Si la mine este la fel. Un baiat din scoala cu mine se uita tot timpu la mine si un prieten este in clasa cu el l-am pus sa il intrebe, iar el nu a zis nici da dar nici nu. Asa ca daca se uita tot timpu la tine poate se uita cu un motiv happy

| Andreeeead a răspuns:

Nu ai de unde sa stii ca nu te placehee hee Cel mai bine e sa incerci sa intri in vorba cu el...Si asa poate iti vei da seama mai bine daca te place sau nu sau poate chiar va face el un "prim pas" :*