| SL95 a întrebat:

Este un tip cu 5 ani mai mare decat mine,care tot da semne ca ma place :gesturi,priviri,vorbe, ma tine in brate., dar o data la 4-5 zile, tot vorbeste cu o prietena de-a mea...si se uita la mine sa vada daca mi-e ciuda. Chestia ii,ca eram in ceata,pana aseara,cand m-a sunat.a vorbit frumos, ma alinta, ma intreba daca iesim azi afara,si azi,cand eram afara cu un prieten de-al lui,care fusese plecat, ii povesteste ca o fost aseara beat. Ce sa cred? De ce m-o sunat fix pe mine aseara,, cand, cica era beat? Oare minte ca era beat? Ma gandesc numa' sa nu ma fii sunat..sub forma de misto sad sa zica dupa aia " uite-o si pe asta ca pune botu " Chiar am nevoie de niste sfaturi, pareri.tin sa va anunt ca are 25 de ani

1 răspuns:
| neutrino a răspuns:

Baiatul isi cam bate joc de tine, cel putin verbal. Daca nu vei fi atenta, isi va bate joc de tine si fizic.