| Xanor a întrebat:

Este vreo diferenta intre vagin de plastic si cea reala sau se simt ambele la fel?

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

Daca combini vr + vaginul acel de plastic va fi cam 50% din ceea ce e real asa undeva la 20%, omul este o fiinta vizuala, simtim ceea ce vedem, daca vezi ca iti ia foc mana nu stai sa te uiti chiar daca e fake, de asta vr este net superioar la astfel de vagine de plastic, cat de cat ofera o realitate

7 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Logic ca exista anumite diferente de a percepe atat senzatia de placere cat mai ales in privinta satisfactiei ''oferite'' si resimtite.

| mihai69 a răspuns:

Cam la fel de diferite cum e suzeta față de o țâță adevărată.

| Sofer a răspuns:

Diferente sunt. Nu poti inlocui un vagin real cu unu de plastic.

| Goete a răspuns:

Tu chiar crezi ca sexul se reduce la vagin?

| Xanor explică:

Eu te distrug din doua vorbe dar nu vreau sa incalc regulamentul cum ai facut tu asa ca report si mars din fața

| Xanor explică:

Sa ma pis pe tine sa-ti dau din valuarea mea gunoiule