| anonim_4396 a întrebat:

Este vorba de un baiat pe care il plac...acum o luna vorbeam foarte mult si el incepea conversatia.Acum,sunt doua saptamani in care nu am vorbit si daca nu incep eu conversatia "Buna, ce faci" nu sunt sanse sa ma caute el.De ce face asa? Mi-e dor sa vorbesc cu el...asa dintr-o data sa nu-i mai pese de mine?

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Poate i-ai spus prea multe si nu mai are curiozitati in legatura cu tine, plictiseala intervine repede cand relatia nu duce unde doreste unul din cei doi.
Vorbeste mai rar cu el sau fa o pauza de-o saptamana.
Daca nu are nici o reactie,i-a trecut,nu-l mai interesezi.
Daca se nelinisteste,e bine, inseamna ca-l supara ca nu-i mai dai tu atentie.
Sa speram ca e a doua varianta!

3 răspunsuri:
| Azµre a răspuns:

Vorbește cu el treaba asta și vezi ce spune!

| DeKoniec a răspuns:

Sunt baiat, si eu am reactionat la fel fata de o fata acum un an...l-ai suparat, tradat, dezamagit intr-un fel ...gandeste la ce i-ai facut happy Succes!

| SSWK a răspuns:

1. Pentru ca poate.
2. Da.