| Corinaa2013 a întrebat:

Imi place de un baiat,si lui ii place de mine. Faza e ca acum cateva saptamani vorbeam mult cu el (pe Facebook), el incepea conversatia etc.Acum daca intra,nici nu ma baga in seama daca nu incep eu conversatia,si de exemplu,daca vorbim dimineata,si apoi il vad online mai traziu si ii zic "Buna happy",iese si-mi zice ca avea treaba, ori ca a venit verisoara lui etc.Ce se intampla cu el? Nu mai este interesat de mine? sad

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Haha, parcă am pus eu întrebarea asta laughing.
Așadar, e clar. Nu mai e interesat de tine, ba chiar consideră că îl plictisești.
Încearcă să pornești conversația cu ceva care să aibă legătură cu el, să îi trezești interesul.

3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Are apucături de om plin de el, se vede căutat și de aceea pocnește de mândrie.
Nu-l băga în seamă.
Pa, pa.

| The1smartiest a răspuns:

L-ai facut sa isi piarda interesul pentru tine. daca numai el incepea conversatia. infinge-te mai tare tu

| împartezâmbete a răspuns:

Iti da tarcoale incearca sa te evite poate pentru ca a cunoscut pe altcineva, sau poate e doar un simplu test sa vada cum reactionezi tu la semnele lui!