| Danutz_Mihai_1997 a întrebat:

DAU FUNDA
Buna ziua. Am cunoscut o fata acum 2 veri intr-un parc cu gasca dar nu am vb doar mi-a zis cum o cheam, i-am zis cum ma cheama dar nu am vb mai mult pentru ca eram extrem de multi in parcul ala gen 35-40, vara asta ne-am vazut din nou tot cu aceeasi gasca happy dar de data asta la fel nu am vb prea mult si acum am inceput sa vb pe fb de vreo 3 sapt si in 3 zile am vb cu ea mai mult decat am vb cu toata lista de prieteni in total happy si am desc ca avem ciudat de multe lucruri in comun si a inceput sa imi placa apoi vinerea trecuta am fost sa o iau de la scoala happy am vb la fel de mult si cand am ajuns acasa i-am zis ca imi place de ea pentru ca e ftt inteligenta, simpatica, draguta si mi-a zis ca ii place inca ftt mult de un ftt bun prieten cu care a fost de 3 ori si ca ar vrea sa se inpace cu el, in momentu ala i-am zis ca ma simt folosit si mi-a zis ca nu se foloseste de mine pentru ca putea face si ea asta de una sing iar eu l-am intrebat pe prietenul meu dac asa e, daca e tupeista si are tupeu sa faca asta si a zis ca da, el a refuzato pentru mine si sambata trecut am fost cu ea si cu 2 prieteni ai ei la ea sin ne-am uitat la un film a fost totul bine, m-au condus in statie iar prietenii ei erau ocupati(erau impreuna baiat sh fata app laughing) si noi stateam pe banca cu o mana o tineam in brate cu una de mana, cand am dat sa plec m incercat sa o sarut si a intors capul, apoi duminica eram cu prietenu asta al meu si nea invitat la ea am fost la ea dar pe drum spre ea i-am zis aluia sa nu se dea la ea sau chestii,
am fost la magazin cu ea c ne astepta in statie si prietenu meu a intrat in maga eu eram cu ea afara si eu am luat-o in brate si am incercat din nou sa o sarut, ea a intors capul si mi-a zis daca imi amintesc c mi-a zis c il place pe el i-am zis ca da si am lasat-o apoi m-a intrebat daca m-am suparat si i-am zis ca nu, cand am fost la ea ea l-a sarutat pe Ionut si chestii. l-a un momentdat Ionut s-a dus la bucatarie si ea cica se duce la baie, peste vreo 20 de min eu voiam sa ma duc la baie, baia era libera Ionut nu era in bucatarie si usa de la ea din camera era inchisa, eu m-am intors in sufragerie, am inceput sa plang si m-am taiat c gheara si i-am lasat o pata de sange pe covor sad ea nu a observat cred dar s-a vazut ca am plans si m-a intrebat pe fb a doua zi daca m-am sup asa de tare si i-am zis c nu m-am suparat si eram doar gelos, intre timp am aflat ca Ionut inainte sa se intalneasca cu mine s-a intalnit cu o tipa sad el mi-a zis si c e cu ea si stiu ca nu sunt un prieten bun deloc dar gelozia doare asa ca i-am zis tipei c a inselat-o si mi-a zis ca se astepta happy iar acum nu stiu ce sa fac pentru ca am mai stat cu ea mult pe afara si aseara am fost cu ea si am tinut-o in brate si chestii, dar nu stiu ce sa fac, sa mai astept sau sa o bag eui in seama? pentru ca asta am facut pana acum

1 răspuns:
| neutrino a răspuns:

Frumoasa poveste, frumos scris, inteligent expus. Continua ca si pana acum, cu siguranta ca vei avea un mare succes.