| PisicutaMiauBAU a întrebat:

Hey tpu.....am nevoie de ajutorul baietilorlaughingdeci...un foarte bun prieten ma place......si m-a intrebat daca vreau sa fim impreuna...(si eu il plac pentru) insa parca nu vr sa ne cuplam... aveti niste idei cum as putea sa il resping fara sa il dezamagesc? dau funda celui care zice metoda cea mai eficienta...

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

Pur simplu i spui ca nu vrei sa te cuplezi, noi baieti apreciem sinceritatea nu vrajeli gen am iubit

3 răspunsuri:
| cristi202 a răspuns:

E greu sa spui "Nu!" uneori... Dar e cel mai bun lucru pe care il poti face.

| sofisis a răspuns:

Ii spui adevarul. Asa e corect si de bun simt.

| SG1995 a răspuns:

Nu ai cum sa eviti asta, iar daca amicul tau e indragostit de tine sfatul meu sa nu va mai continuati "prietenia", e nasol pentru el.