| gigicagigel3 a întrebat:

Este vreo sansa ca prietena mea sa fie insarcinata avand in vedere ca au trecut 2 luni de la actul sexual si ca nu a avut nici simptome si menstruatia a fost si este normala?

Răspuns Câştigător
| neutrino a răspuns:

Daca vorbesti de sansa, ati pierdut aceasta posibilitate.

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Esti mic in ale sexului. Daca are ciclu normal dupa acest timp este exclus sa fi ramas insarcinata. Faci sex si habar nu ai.Mai documenteaza-te.Sa nu te trezesti cu vreuna la usa sa-i cresti copilul.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu.

| Klandestin a răspuns:

Daca i-a venit menstruatia, si normal, cum vrei sa fie insarcinata? straight face cati ani ai, 14? Inainte sa mai faci o prostie, mai documenteazate inainte sa faci sex!