| frum a întrebat:

Eu 28, el 46. Impreuna de 5 ani. Am ajuns sa facem sex o data pe luna aprox. Nu ma mai saruta deloc pe gura.
El este om de afaceri si intr-adevar este mereu ocupat si pe drumuri, dar si cand suntem impreuna pare mereu gandit si fara chef sa ma atinga. Ma atinge abia dupa ce ma supar eu. Si cand il intreb de ce nu ma mai doreste, imi raspunde ca el mereu incearca dar eu il resping(fapt care este neadevarat). Oare cu ce i-am gresit sau de ce nu ma mai doreste? Sunt o fata buna, ii fac mancare curatenie il ajut cu lucru, nu il insel si sunt mereu la dispozitia lui cand doreste. Nu locuim impreuna si de multe ori cand are timp liber nu isi doreste sa stam impreuna, zice ca are nevoie de timp liber si pentru el ca e obosit. Sunt foarte trista pentru ca nu stiu unde am gresit si ma doare tare cand vad ca este asa distant fata de mine. Multumesc!

14 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Te-ai gandit si la faptul că, in drumurile lui de afaceri, a cunoscut pe altcineva?
Iti mai este si sef. Nu stii ce poate fi in mintea lui.

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Nu ti scarba sa faci sex cu un bosorog?

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Are pe alta

| Drimmero a răspuns:

Omul e afacerist, bani, una alta, iti dai seama ca are cumatrul si altele, tu esti doar una care ii face curat, de mancare si e la dispozitia lui, altele or fi distractia. La ce te-ai astepta?

| cristimihailov a răspuns:

Nu ai gresit nicaieri.
Ci doar e bine sa iti gasesti pe altul.
Vezi intrebarea anterioara.

| Emma30555 a răspuns:

Nu greșești, poate el e prea sigur pe tine și atunci nu mai face gesturi romantice, își pierde interesul

| Nemessys a răspuns:

Și care este întrebarea. Sau noi cu ce te putem ajuta?

| frum explică (pentru Nemessys):

Poate din experienta dvs. de viata mi-at putea da un sfat referitor la ce am gresit sau ce se intampla de se comporta asa. Mai bpot sa salvez aceasta relatie sau am de ales intre a pleca sau a sta o viata
"in umbra" unui om prea ocupat sa ma mai iubeasca.

| Nemessys a răspuns (pentru frum):

Tu nu ai greșit cu nimic. Când cineva vorba de relație ești o femeie de nota 10 numai ca el nu știe sa te aprecieze.
Cel mai bine pentru tine ar fi sa îl lasi. Sunt convins ca nu ți ar placea sa îți petreci asa tot restul vieții. Îl lasi și cauți pe cineva care sa te iubeasca.

| Goete a răspuns:

Relatie de 5 ani si nu locuiti impreuna la varsta asta?
Si vrei sa salvezi... ce anume?
Sau stai in casa cumparata de el?

| Stegman a răspuns:

Mai bine l ai lasa, sigur mai are el si pe altele.

| Tokyo44 a răspuns:

Nu ai greșit. Cel mai probabil grijile afacerilor il distanțează iar dacă mai are și relații extra ...cu atât mai explicabil. Din curiozitate, cât a durat anii fericiti? Primul an? Mai mult?

| Stonehard a răspuns:

Probabil e la andropauza. Tu nu gresesti cu nimic.

| Mortimer2020 a răspuns:

Sigur el te-a luat pentru a se lauda daca esti frumoasa dca eti urata sa se laude ca are iuibita, si tu cum ai zis ca este om de afaceri l-ai luat pentru bani sigur.happy laughing