| Adiiii a întrebat:

Eu am 1.70m si el:1.60m >>::dar imi place asa muult baiatul:X conteaza inaltimea? Care e parerea ta?
fundita

Răspuns Câştigător
| Denisa a răspuns:

Pentru mine nu conteaza inaltimea deloc. Am avut un iubit care era cu vreo 25 de cm mai inalt. Stiu ca poate unii zic ca baiatu trebuie sa fie mai inalt ca fata dar la noi diferenta de inaltime era mare. Am avut o relatie faina si lunguta. Daca tie iti place si nu te deranjeaza inaltimea lui de ce nu? Te sfatuiesc sa nu iti iei tocuri cand esti cu el:* si te mai sfatuiesc sa nu bagi in seama oamenii rai. Daca 2 persoane se inteleg bine ca, cuplu, nu conteaza varsta, inaltimea, rasa, poate nici sexul(masculin/feminin). Din pacate mereu se gasesc in treaba persoane care sa comenteze din invidie.

25 răspunsuri:
| ATHOS a răspuns:

Eu cred ca o buna bucata de timp nu va fi nici o problema!
Apoi o sa inceapa prietenii si prietenele tale sa faca misto de tine.
Apoi o sa inceapa sa faca prietenii lui misto de el.
Pe urma o sa primiti zilnic privirile strazii.
Apoi o sa doresti la un eveniment tocuri de 10 cm.
Ma opresc aici.
Spun totusi, cat puteti iubiti-va!

| nobody_9468 a răspuns:

Pot spune ca nu, dar conteaza! Esti pregatita sa auzi tot felul de critici la adresa voastra, el este pregatit?
Pritenul meu n-a acceptat-o pe una fiindca era cu 4-5 cm mai inalta ca el, desi eu am aceiasi inaltime ca el, dar daca imi pun niste sandale cu un pic de toc sunt mai inalta ca el si ma simt eu ca naiba cand eu ma vad cat capra si el e mai mic decat mine.Si la voi fiind de 1- cm, eu zic ca conteaza, totul este sa fiti pregatiti sa le faceti fata tuturor carcotasilorwinking.

Bafta.

| lovenotsex a răspuns:

Nu.categoric nu.Atata timp cat va simtiti bine impreuna, nu conteaza parerea celor din jur, sau chiar criticile lor.Sa fiti voi ok.Bafta...

| Andru1996 a răspuns:

rolling on the floorlaughinglaughing cum sa conteze inaltimea cred a e cel mai tampit lucru auzit de minelaughing

| Sოﺁℓε a răspuns:

Buna! nu conteaza! daca il iubesti nu conteaza sa stii.

| WickedBoy a răspuns:

Daca nu se simte el mai ciudat atunci e okwinkingNu conteaza inaltimea daca va iubitihappyDa fundita la altuwinking

| crysty08 a răspuns:

Daca iubesti nu dar arata nasolbig grin

| crysty08 a răspuns:

Si apropo am un prieten care d einaltime e cam cu vreo 15-20 cm mai mica ca ea dar au o relatie foarte satbila mai bine de un an si sunt creva de genu cuplul perfect

| ^_^just*me^_^ a răspuns:

Daca iti place de el cu adevarat poti incerca ceva cu el. Dar iti spun sincer, nu prea cred ca o sa reziste prea mult relatia...nu cred ca veti suporta foarte mult jicnirile celorlalti...

| lavynika a răspuns:

In iubire inaltimea e un detaliu neinsemnat deci, prin urmare, nu conteaza.

| Byuska a răspuns:

Nu conteaza inaltimea.Conteaza sa va intelegeti bine si sa va iubiti.Si eu am aceiasi problema numa ca el ai mai inalt si eu mai micuta decat el.

| Doar1îngeR a răspuns:

Nu conteaza deloc chiar...atata timp cat aveti puterea sa treceti peste ceea ce spune lumea.

| divinuu a răspuns:

Hai frate, dragostea ca dragostea da conteaza si aspectul fizic.Chiar v-ar placea sa se holbeze lumea la voi pe strada? Sunt sigura ca iti gasesti unul mai frumos si mai inalt.Hai pupicihappyNu se termina lumea cu el

| pitikaaa a răspuns:

Atata timp cat va iubiti nu conteaza inaltimea!
Succes:X

| ĐǿŁŁY a răspuns:

Pentru mine e ok.Ca nu-mi place mie de el.

Conteaza ce crezi tu, daca nu te deranjeaza, ce mai conteaza inaltimea daca il iubesti?!happy

Bafta!

| ioana_7867 a răspuns:

Daca tie iti place, altceva nu mai conteaza!

| ☆♥spery♥☆ a răspuns:

Pe de o parte, contează! Pe de altă parte, însă nu! Contează pentru că, atunci când mergeți pe stradă, nu prea vă potriviți! Se cam observă diferența! Încearcă să nu porți tocuri, ci pantofi cu talpa joasă! Dar aici depinde și de vârstă, s-ar putea ca el să mai crească! Spune-i să facă înot sau baschet! Succes!
Dar pe de altă parte, nu ar conta chiar așa de mult înălțimea! Totul e să vă înțelegeți și să vă potriviți. Trebuie să acordați atenție diferenței de înălțimne, dar nu e cazul să faceți un complex din asta!

| mikutsa a răspuns:

Sincer aici e mai mult de estetica adica nu prea da bine o fta mai inalta decat baiat si cu 10 cm dar daca il iubesti si nu t deranjeaza atunci e ok pup

| Iziii:x a răspuns:

:[
o sa conteze dupa ce mai trece timpu'...
lumea o sa faca misto de voi:[
o sa va puan porecle urate gen"girafa si soricelul"
o sa radasad
zic din propria experientawinking

| Loriii a răspuns:

Inaltimea nu conteaza atata timp cat va iubiti;]]
Plus de asta poate se mai inalta si el;]]
dar NU conteazatongue

| Azul a răspuns:

Nimic nu conteaza atata timp cat exista iubire adevarata reciproca. Nu conteaza nici varsta, nici inaltimea etc. Eu zic sa nu iti mai pese de altceva. Gandeste-te la el si la relatia voastra. Asta este tot ce conteaza. Iti urez numai bine!

Sper ca am putut sa te ajut.

| ydaa a răspuns:

NU! deci crede-ma e o intrebaree stupidaa cum nene
ex:eu da?
daa mie imi place de un baiat care e mai mic de inaltime ca mine dar imi place enorm de mult ce sa-i sa-i zic caa nu caa dacaa o sa mai cresti poate eventual
ia-ti si tocuri da nu rozz ca nu te avantajeaza! nu!
fratee daca iti place de el si lui de tine si daca voi simtiti ceva nu conteaza vorbele nimanui s deoarece tu iubesti nu prieteni sau cei car vor zice ca e mic de inaltime?
nu blu3 deci pe bune am patit-o si stiu era un cap mai mic ca mine si totusi am ramas o perioada lungaa de timp pana m-am indragostit eu de alt baiat oricum intotdeaunaa nu conteaza
ca e gras ca e sclab ca e cu 3 picioare sau cevaa daca tu cu adevarat ii placi te pisi pe parerile altora la urma urmei deveniti un model pentru cei care gandesc ca maa defectele ii sticaa nu nu mai vreau sa fiu cu el crede-ma ca stiu si la mine in liceu e unaa de 1 80 cam asa cu unu de 1 50 amandoi sunt super draguti deci ii ador numa diferenta de inaltime se observaa dar pana meaa e cuplul liceului si toti ii admira desi la inceput ii criticau
deci concluziee fi cu tipul ala care il placi happy

| infernome a răspuns:

Pai daca iti place de el nu mai conteaza inaltimea sau marimia penisului nu?

| micuta99 a răspuns:

Nu conteaza

| deen10 a răspuns:

Daca il iubesti nu conteaza inaltimea
spre exemplu eu sunt cls a 6a am 1. 60 si sunt cu o fata din cls a 8a dar e mai mica de inaltime ca mine