| anonim_4396 a întrebat:

Daca bunica-miu a avut 1.60m cand a murit si bunica-mea 1.50m, eu la ce inaltime pot spera sa ajung cand o sa ma curăţ?
Mentionez ca am 1.70m in prezent si sunt inca viril.

3 răspunsuri:
| Freya1 a răspuns:

Nu are virilitatea nici o legatura.Nu stiu cati ani ai dar sunt sigura ca vei ramane la inaltimea asta

| syd2 a răspuns:

Esti un geniu, si o zic direct, caci putini au fi putut intelege ridiculozitatea intrebarilor de tipu. Multumesc de satira, caci chiar am ras.

| samiZiciPompier a răspuns (pentru syd2):

Nu, tu esti un geniu ca ai ras unde altii au privit crucis numa