| bubulinaa2000 a întrebat:

Eu am 12 ani si sunt cu un baiat de 5 luni...el mai este cu inca o fata dar a zis ca nu o iubeste doar asteapta sa vina la ziua lui.k daca nu vine ea nicio fata nu mai vine. peste doua saptamani este ziua lui si mi-a promis k dupa ziua lui se va despartii de ea...dar eu m-am suparat si m-am despartit de el.ce sa fac ca gandul meu e numai la el. funda la cel mai bun raspuns

7 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Eu cred ca baiatul asta isi bate joc de amandoua, nu merita sa te gandesti la el

| ReiVaN a răspuns:

Frumoase telenovelele astea de clasa a 6-a

| Azµre a răspuns:

Dăi papucii, nu se poate așa ceva. Nici să nu te mai împaci cu el

| supradozadenebunie5 a răspuns:

Esti inca micuta si el probabil la fel de mic ca tine,tu nu trebuia sa accepti de la inceput ca el sa mai fie cu cineva, acum daca tu simti ca ti la el si ca vrei sa te impaci cu el cred ca ar trebui sa vorbesti cu el sa ii spui ca erai nervoasa pe moment si ca iti pare rau pentru ceea ce ai zis, poti sa il intrebi daca vrea sa reia relatia cu tine, mai mult de atat nu ai ce sa faci, incearca sa intelegi ca daca el nu vrea sa va mai impacati nu este un capat de tara esti inca in floarea varstei ai abia 12 ani crede-ma ca baieti mereu o sa fie, ai tot timpul din lume ca sa iti gasesti jumatatea, momentan ai o copilarie de trait, dar repet daca iti place asa mult de el poti sa porti o discutie cu el si sa ii propui o eventuala impacare

| GeorgyGirl a răspuns:

Bine ai faceu! daca tinea la tine cat de cat il interesa sa apari u de ziua lui sa fie cu tine nu sa vina fete, daca esti tu acolo de ce mai are nevoie de fete. mie mi se pare normal de ce... ia gandeste-te si nu fi fraiera lui!

| SyndicateX a răspuns:

Tu esti o proasta pentru ca te lasi pacalita de el, nu tine la tine, nu te iubeste, vrea doar sex de la tine.Lasal nu merita o fata langa el.

| mihnea123abc a răspuns (pentru SyndicateX):

Are 12 ani mai usor.