| anonim_4396 a întrebat:

Eu am 13 ani si am iubit i-am spus doar lui maicamea si e de acord dar a zis sa nu fac sex cu el.Asta e un secret doar intre mine si ea daca afla taicamiu nu mai scap de gura lui.Deci e bine sa am sau nu? Funda promit!

Răspuns Câştigător
| Isys a răspuns:

Sa ai o relatie la varsta ta nu prea e bine, nu ma intelege gresit dar cand te indragostesti o sa iti fie gandul numai la iubitul tau, o sa incepi sa scazi la note la scoala si tot asa... Atunci o sa incearca cearta cu ai tai ca nu mai te concentrezi pe scoala si toate astea, stiu cum e, asa a fost si la mine!

2 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

E bine, bine, (chiar) foarte bine.

| Seepty a răspuns:

E alegerea ta nu te obliga nimeni sa stai cu el sau sa te desparti. Tu deja este mare si poti lua decizii singura in privinta asta.