| ONE123456789 a întrebat:

Eu am 14 ani si inca nu am iubit. Toti adolescentii de varsta mea si prietenii mei au iubiti sau iubite. Credeti ca este anormal?

Răspuns Câştigător
| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Nu, stai linistita ca n-au toti
nu este normal sa faci ceva doar pentru ca toti fac asta...

| ONE123456789 explică (pentru Th3AbSinTh3):

Mersi de raspuns. Numai ca imi pun un semn de intrebare.

| Th3AbSinTh3 a răspuns (pentru ONE123456789):

Cu placere!
de ce?

19 răspunsuri:
| Alcyon a răspuns:

Nu, anormal e sa fii ca fatucile alea, care se apuca de sex de la 13-14 ani. Astea, la 20 de ani au deja copil, la 25 sunt divortate si la 30 s-au saturat de viata.

| DarkOrbitMoon a răspuns:

Nu,cunosc fete care la 18-19 ani nu au avut niciodata iubit.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dimpotriva, este bine sa-ti traiesti copilaria.

| ONE123456789 explică (pentru anonim_4396):

Stiu...si ma bucur. Imi pun un semn de intrebare fiindca eu nu sunt chiar o tocilara. Sunt o tipa de gasca care aduce mereu zambete pe fetele oamenilor. Multi imi spun ca sunt frumoasa dar asta nu mai stiu...nu vreau sa ma laud singura. Oricum o sa iti cer prietenia tie. Pari de treaba!

| ONE123456789 explică (pentru ONE123456789):

Sorry...voiam sa/i raspund lui Absin...am gresit. Oricum mersi de raspuns si tie.

| anonim_4396 a răspuns (pentru ONE123456789):

Doar par laughing

| ONE123456789 explică (pentru anonim_4396):

Pai nu pot spune ceva despre tine exact fiindca nu stiu multe despre tine dar mi/a placut raspunsul tau.

| anonim_4396 a răspuns (pentru ONE123456789):

Ai zis bine, stai linistitawinking am momentele mele cand rad la orice fleac.

| ONE123456789 explică (pentru anonim_4396):

Stai linistita. Nu/i nimic

| anonim_4396 a răspuns (pentru ONE123456789):

Stiam, de asta stau linistita.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nup

| KMaddieK a răspuns:

Anormal e sa intrebi lumea daca e normal sa ai la 14 ani iubit

| dodicuta a răspuns:

Si am 14 ani si nu am avut niciodata un iubit.

| ONE123456789 explică:

Mersi tuturor de raspunsuri.

| andreylupu07 a răspuns:

Pun pariu ca unii spun ca sunt un cuplu doar ca sa dea bine

| bivolcarolincic a răspuns:

Ceea ce cred eu este ca a nu avea iubit/a nu e deloc anormal si parerea mea este ca 14 ani e o virsta putin cam frageda pentru intilniri asta numai daca doresti sa cunosti fetele/baietii mai bine pentru a putea alege mai bine partenerul/a de viata restul e doar distractie, sper ca te-am ajutat

| cristi2604 a răspuns:

Hey, nu te ingrijora, eu am aproape 17 ani si nici eu nu am avut o prietena big grin

( desi simt nevoia laughing)) )