| Rexxero a întrebat:

Eu am o prietena care sta mereu cu mine si o sa va spun cateva informatii despre ce face si eu vreau sa fiu sigur daca ma place ca si eu o plac pe ea asa ca va rog ajutati-ma! Deci in primul rand ea vine numai pe la mine, rade la glumele mele, se i-a dupa mine pe unde ma duc si multe alte chestii eu vreau sa va stiu parerea.

Răspuns Câştigător
| KeporLove a răspuns:

Da te place happy

3 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

In ce esti sigur in ziua de azi? Probabil ca te place.

| Phoenix231 a răspuns:

Frate cum sa nu iti dai singur seama la asa ceva, da TE place baga sprint repede la ea sa nu o fure vreun bulangiutongue... Ia si o floare asa ai sanse mai maribig grin...

| Rexxero explică:

Ms mult pentru raspunsuri chiar m-au ajutat multumesc mult!