| Gabitza00 a întrebat:

EU am un coleg in clasa eu il plac suficient de mult dar nu inteleg ce vrea el Cand se poarta frumos cu mine cand ma zapaceste si ma tachineaza toata ziua cand da sa ma pupe cand ma face geloasa Oare ce inseamna comportamentul lui ?

4 răspunsuri:
| Gabitza00 explică:

Atentie am uitat sa va zic am mai fost de vreo 4 ori impreuna cu el

| Gabitza00 explică:

Un raspuns mai concret... daca se joaca cu mine ce sa fac ca sa nu isi dea seama ca-l plac dar totusi sa fac si eu misto d el?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E totul ok, important e sa te simti tu asa cum iti transmite melodia de mai jos
http://www.youtube.com/watch?v=hMfWPbdsruE
so sound like a helicopter! :D

| GoHyeMi a răspuns:

Ori te place, ori incearca sa se joace cu sentimentele tale, eu iti spun sa ai grija!