| izabela1234 a întrebat:

Plac un coleg de clasă. Toata ziua sta cu celelalte colege mai putin cu mine si am ajuns sa fiu geloasa pe colegele mele.Este si intr-o relatie.
Ce sa fac? sad

Răspuns Câştigător
| ClaudiaClauuu a răspuns:

Incearca sa intrii in vorba cu el, dar nu prea mult ca sa creada ca esti vreo disperata. Pe unde este el, sa fii si tu prin preajma, incearca sa te imprietenesti cu, colegele tale foaarte bine si sa stai impreuna si cu baiatul respectiv. Fii draguta, fii tu insati happy Funda :*

3 răspunsuri:
| cristimihailov a răspuns:

Sa iti cauti altul si sa incerci sa il uiti.

| Immortal69 a răspuns:

Pai incearca sa vorbesti mai deschis cu el si dupa un timp sa-i zici ca-l placi, acum depinde cat de mult tine la prietena lui...

| Ninaaaa a răspuns:

Eu zic, ori sa incerci sa flirtezi cu baiatul, sa aflii daca ai sanse la el, dar asta numai dupa ce nu mai are o iubita! Ori gasesteti pe cineva care are ochi numai pentru tine! Mult succes