| Anatalent a întrebat:

EU am un coleg in clasa eu il plac suficient de mult dar nu inteleg ce vrea el Cand se poarta frumos cu mine cand ma zapaceste si ma tachineaza toata ziua cand da sa ma pupe cand ma face geloasa Oare ce inseamna comportamentul lui .

Răspuns Câştigător
| MadalinuskaIonuska a răspuns:

Eu cred ca te place dar ca sa nu isi dea seama ceilalti colegi si sa se faca de rusine te mai si tachineaza ca sa nu se observe!winking funda?

6 răspunsuri:
| Sburatorul a răspuns:

Probabil ca si el te place.
Faza cu intelesul e mai greu, ca noi, baietii, cand suntem prin preajma ''fetei pe care ni s-a pus pata'', ne schimbam total comportamentul laughing, ca si cum trece altcineva la cârmă.
Si asa poate mai vrea si el sa te tachineze, nu sa iti zica numai vorbe dulci laughing.

| Gabitza00 a răspuns:

Si eu am aceiasi problema...cryingcand nu ma lasa sa plec de langa el, sau ii scoate la ora de sport p cei care nu se duc sa se joace afara din clasa.sau incearca sa ma ia in brate.iar peste 1 ora incearca sa ma faca geloasa si ma tachineazacrying

| Anatalent explică (pentru Gabitza00):

Aiureaa ce-o insemnaoh go on ce-or vreaa.

| AlinKun a răspuns:

Inseamna ca vrea sa iti capteze atentia

| anculita a răspuns:

Eu cred ca te place si asa se manifesta el... fiindca e frica sa recunoasca

| Ramona_Gafiu_1996 a răspuns:

Daca stati impreuna cred ca vrea sa ii arati k il iubesti