| Geny_6626 a întrebat:

Eu as vrea sa stiu daca e bine sa ii dau unui baiat foarte dragut o sansa de a fi impreuna cu mine. Dar are un mic defect "in clasa la mine mai e colega si ea la fel de dragta, dar el ne place pe AMANDOUA " Nu stiu ce sa fac desi el spune ca ma place. Cine vrea sa-mi dea un sfat?"

3 răspunsuri:
| StEluTa_3250 a răspuns:

Buna,parerea mea este ca acel baiat nu merita nici sa te uiti la el. Cel care place pe doua, nu tine la niciuna cu adevarat. cred ca el nici nu tie ce vrea. Si de ce trebuie sa iti pierzi timpul cu astfel de baiat. Tu meriti ceva mai bun meriti un tip de treaba dar acesta cum se vade nu e chiar de triaba. Sper ca te am ajutat, bafta draga

| Beibii a răspuns:

Dai o sansa si vezi cum se comporta cu tine happy daca totu merge bine si-ti arta afectiune si dragoste sau macar incearca sa faca asta, e totu ok. acorda-i o sansa ca nu ai c pierde happy pe bune, mai ales dca zici ca e dragut :* succes >big grin

| Gstefan a răspuns:

Incercarea moarte n-are.