| mihaijuravle1 a întrebat:

am o întrebare, este normal ca penisul sa "se scoale"? Al meu se școală foarte des, dar mai am o întrebare, rog răspuns sincer, este normal ca atunci când te masturbezi când iese spermă sa nu fie alba alba? De ceva vreme un testicul nu s-a coborât din locul lui și ma sperie treaba ca nu se mai coboară... Este normal sa nu fie spermă alba? Dar este normal sa te masturbezi foarte des?

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Esti destul de mare si trebuia pana acum sa ai ambele testicule coborate.
Ia pe tata de mana si mergeti de urgenta la medic, ca asa ceva nu este de amanat.

Bineinteles ca nu-i normal sa te masturbezi foarte des, fiindca poti avea probleme erectile si psihice, pe viitor.
Evita sa te gandesti tot tmpul la cucul din pantaloni, ca sa nu mai ai atatea erectii spontane, daca tot esti la scoala, si te-ai dus sa inveti.