| Anonimul1h a întrebat:

Eu cu un băiat ne pleacem dar nu știu de ce nu îmi spune daca vreau sa fiu iubita lui! el tocmai sa despărțit de iubita lui care relația cu aia a durat 1an! Când l-am întrebat daca mă place el a zis că poate mă place! oare mă place!

Răspuns Câştigător
| Broscoi_Elena_1998 a răspuns:

Lasa timpul sa rezolve! Tu fii isteata si nu trage de el cu ceva, astepta doar. Daca e sa fie va fi.

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu cred ca te place, dar ii este jena sa-ti spuna ca nu.

| OMFGConrad a răspuns:

Nu te place. Dacă te plăcea își spunea de la început da.

| Anonimul1h explică:

Mereu vb cu el! și ne trimitem emojiuri cu inimioare și săruturi!

| Anonimul1h explică:

Tocmai am aflat că băiatul de care îmi place are iubită! cum trec peste?

| Samuel_Rupert_2000 a răspuns:

Daca a spus poate, nu se stie sigur daca te place, mai vorbeste cu el si vezi cum se comporta happy, sper ca te-am ajutat