| rossallita a întrebat:

Eu i-am spus ca sunt insarcinata. s-a uitat la mine speriat, si a fugit. la telefon nu raspunde isa este online pe facebook de pe telefon. ce sa fac? credeti ca, considera ca nu este pregatit?

Răspuns Câştigător
| radutrt a răspuns:

CEAU! depinde cati ani are! ori e speriat ori nu e in stare sa isi asume asemenea responsabilitati, ori nu vrea!

16 răspunsuri:
| Cristinutzzzza a răspuns:

Este un las din punctu meu de vedere.Ar trebui sa suporte consecintele si mai ales sa discute cu tine nu sa te lase de una singura, daca a avut asemenea reactie nu este pregatit este speriat de gandul ca va avea un copil nu stiu ce e cu reactia asta a lui e ff ciudat, lasa-l sa se calmeze o zi 2 apoi suna-l iar in caz ca nu te va suna el pentru ca nu va avea cum sa fuga de tine luni la rand la un moment dat tot va trebui sa discutati daca pastrati copilu sau nu.

| DNSK a răspuns:

U ai 22. dar el cati are de a avut comportamentu asta?

| Heather2001 a răspuns:

La intrebarea ta anterioara, ti-am zis sa nu ii spui ca poate te va parasi...straight facepoate intr-adevar nu vrea sa fie tata inca.

| MMadalina a răspuns:

Ai discutat inainte de a ramane insarcinata cu el ca iti doresti un copil?

O zi buna!

| rossallita explică (pentru MMadalina):

Da am discutat.

| NinaSimone a răspuns (pentru rossallita):

Ati discutat despre a avea un copil? Si el a zis ca vrea? dar sunteti logoditi sau ceva? Poate el vorbea la misto si cand a aflat ca esti insarcinata pe bune a luat-o la fugahee hee

| rossallita explică (pentru NinaSimone):

Da sunte logoditi

| Lore2good a răspuns:

sadOff...ia legatura cu el, mergi la el acasa si asteapta-l.Trebuie sa aveti o discutie serioasa in privinta asta.Ar fi pacat sa nu isi asume responsabilitatea si mai ales sa faci avort...Mult succes! pupici!

| rossallita explică (pentru Lore2good):

Casa lui este si a mea. daca intelegi. noi stam impreuna.

| NinaSimone a răspuns (pentru rossallita):

Si a plecat de acasa? si nu mai dai de el?

| ZvT a răspuns:

Copiii care fac copii. Spune-l mă'si, ce întâmplare penală, aşa ceva nu am mai auzit.

| Gabriella24 a răspuns (pentru ZvT):

Ai mare dreptate...

| rossallita explică (pentru ZvT):

Am 22 de ani nu cred ca mai sunt un copil

| rossallita explică:

De pe*

| Gabriella24 a răspuns (pentru rossallita):

Iar tu ar trebui sa il cauti si sa rezolvati cumva... ca ramai fetito cu copilu' fara tata