| AnaMaria2222 a întrebat:

Va rog cititi intrebarea anterioara pentru a putea raspunde la asta. Presupunand ca ati citit-o, va spun ca aseara. a aparut pe facebook relatia lui cu o fata Alexandra. ea a pus relatia. Nu inteleg de ce mie mi-a spus ca nu e pregatit de o relatie, dar cu poate sta. Nu e deloc frumoasa fata, sincer, dar trebuie sa recunosc ca are un corp frumos si din cate am vazut din poze e genul care iese prin cluburi, se machiaza pana la urechi, poarta haine de parasuta, e genul fetelor din ziua de azi. Nu stiu ce urmareste. M-am gandit ca poate vrea s-o faca geloasa pe fosta, dar ar fi putut si cu mine, nu zic ca m-as fi lasat folosita, dar asa cum sta cu asta putea si cu mine. ce credeti?

2 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Maria, stii foarte bine ca gusturile nu se discuta, iar unele fete sunt destul de sirete sa se faca mai placute decat altele. Eu cred ca acest baiat nu te merita.

| Hαppiηеss a răspuns:

Este si normal sa o consideri cea mai nasoala persoana din lume din moment ce este "rivala" ta, esti geloasa.
Dar sa stii ca in mod sigur are si calitati ca oricare dintre noi si daca el a ales-o pe ea inseamna ca ii place.
Obisnuieste-te cu asta si mergi mai departe.
Invata sa pierzi si invata sa nu mai judeci oamenii fara sa-i cunosti.