| medex3 a întrebat:

Eu il plac dar el nu. Vorbim la scoala, pe afara dar nu mai mult. El este indragostit de o alta colega? Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| lia a răspuns:

Tocmai pentru ca este indragostit de alta te-ai indragostit de el. Pentru ca il consideri o provocare.
Eu consider ca nu are rost sa lupti pentru cineva care nu te observa. Mai bine incerci tu sa-i observi pe cei care te plac fara sa-ti dai seama.

9 răspunsuri:
| Anca a răspuns:

Pai daca e indragostit de alta ce ai putea face?

Sa renunti la gandul ca ai putea fii vreodata cu el ...sau sa astepti cuminte sa-i treaca dragostea pentru celalalta si poate...sa isi indrepte atentia spre tine.
Tu alegi...

| madalicious a răspuns:

Ori iti vezi de viata ta asteptand sa apara alt tip care sa te faca sa te indragostesti ori. lupti pentru el.

mira
| mira a răspuns:

Nimic. Te orientezi spre alt baiat. El a ales.

| georgiana a răspuns:

Ne-am indragostit ca dracu, eu de tine, tu de alta.scuza-ma,dar asta-i adevarul. CE FACI? iti vezi de viata ta.

| Liada a răspuns:

Fii pentru el o buna prietena. apoi cand se discurajeaza in cea care o place.il vei alina.si uite ca e al tau.

| ştrumf_8528 a răspuns:

Off. Tine minte asta : dragoste cu sila nu se poate oh go on nu poti sa faci nimic.Incearca sa-l uiti.

Nu e singurul baiat de pe aceasta lumewinking. Ai de unde alege happy

Bafta :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da de fapt u te ai indragostit de el pentru ca lui nu i pasa de dragostea ta, am patit o si eu, da asta e trebuie sa induri si pan la urma ai sa l uiti happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hmm, nu prea ai ce sa faci.

si oricum fa-l sa creada ca el pierde. uita-te in jur

sunt foarte multi baieti draguti happy
si poate exista un baiat sau mai multi care te placbatting eyelashes chiar mai aproape decat crezi (crede-ma mi s-a intamplat) sigur gasesti tu ceva. :*

Bafta!

| vasile_7264 a răspuns:

Du-te la o vrajitoare... Ce poti sa faci? Ia-ti gandul de la el. Nu ai nici un drept sa te bagi intre ei daca se plac.