| Marrythenight a întrebat:

Ce se intampla? plac un baiat cu un an mai mic... La scoala o colega cu care mai ies pe afara imi spune ca se uita mereu la mine, m-a intrebat ce fac, etc. deci vorbim. nu mult, dar vorbim. ce-i drept mai mult prin priviri. Colega aia a mea spune ca e posibil sa ii placa de mine... dar eu am vazut ca da like tuturor curvelor, in timp ce pe mine nici nu ma baga in seama pe facebook. Moare de un like, sa mor si eu fericita? laughing stiu ca poate pare copilaresc, dar chiar il plac.Sa fie oare timid? cum sa ma bag in seama cu el? ( nu pe chat, ci fata in fata )

2 răspunsuri:
| Solitude15 a răspuns:

Diminetza cind il vezi spune-i bunashi intreaba-l diferite chestii cum ar fi cum ai dormit aseara ce ai visat sau ceva de genu acesta incearca sa fii mai mult cu el la pauce comunicati mai fa-i complimente oau ce cravata shic ai big grin sau ceva de acest gen iar la like-urile oferite altor fete c*rve cum le numesti tu nu le lua in seama pur si simplu vrea sa te faca geloasa si se vede ca ii reuseste fundita happy

| Solitude15 a răspuns (pentru Solitude15):

Si ca e cu un an mai mic nu are importanta al meu e cu un am mai mare happy