| MiRuNiKaa a întrebat:

Eu inca il iubesc pe fostul meu iubit...si el a plecat la handball in alt oras pentru 3 zile.l-am sunat si el m-a injurat.Ce sa fac? sa nu ma mai duc pe unde sta el si sa-l uit sau sa-l iert?

Răspuns Câştigător
| Ana_4223 a răspuns:

1.Esti idioata daca il ierti, deoarece pe el il doare fix in cur ca te.a injurat asa cum il va durea si cand il vei ierta.
2.Esti proasta daca ii mai raspunzi vreodata la salut, care nici ala nu cred ca ti-l acorda
Daca ai un pic de demnitate nu-i mai acorda atentie, daca preferi sa fii proasta suna.l si roaga.l sa isi ceara scuze de la tine.

| h3r a răspuns (pentru Ana_4223):

Așa te vreau!
Good.

| Ana_4223 a răspuns (pentru h3r):

Pai asa si trebuie. Multumesc!

| Ana_4223 a răspuns (pentru Ana_4223):

Ma bucur ca accepti adevarul cu mare usurinta, :*

12 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Sa il uiti, daca te a injurat nu merita sa il ierti

| DeeaMarry a răspuns:

Sa-l ierti?
Tu nu ai mandrie?
Nici macar nu ai mentionat ca si-a cerut iertare.

| Iulitta a răspuns:

Ce rost mai are daca 3 zile plecat si el iti raspunde asa cand il suni, asteapta sa vezi reactia lui dupa ca daca era in timpul meciului si el perdea atunci s-ar putea sa se fi descarcat pe tine dar nu ii mai da nici un semn de viata pana nu vezi de la el un semn si tine minte multa vreme ce a facut ca sa ii para rau si totusi daca te-a injurat o data se poate si a doua oara!

| MiRuNiKaa explică:

L-am intrebat si cica pierduse meciul si era nervos.Imi zice ca noi din cauza echipei ne-am despartit.Sa nu se duca toata echipa. Dar echipei nu-i pasa de ce simte el.

| h3r a răspuns:

Să-l înjuri, clar.

| PorcușorulDeGuineeaV a răspuns:

Salutare! Intreaba-l de ce te-a injurat, poate era stresat pentru ca a pierdut sau a patit ceva.O zi frumoasa sa ai

| madalinamadu a răspuns:

In nici un caz nu il ierta.Tu nu ai orgoliu? Nu merita sa te injosesti in fata nimanui. Uila-l, meriti ceva mai bun!

| Stephh a răspuns:

Pa - pa ' iubitule ' happy

| Titano a răspuns:

Daca nu dai omului nici 3 zile de relax ce vrei?