| anonim_4396 a întrebat:

Bunahappy Miercuri m-a sunat fostul prieten si m-a intrebat daca nu vreau sa ne impacam, caci el ma iubeste >etctongue. Eu i-am zis ca nu vreau sa vrb despre asta la tel, si ca mai bine vrb cand ne intalnimhappy (el e plecat si trebuia sa vina azi, sau maine) El mi-a zis ca e de acord. M-a sunat si ieri mai toata ziua si aseara am vrb prin msjhappy el in fiecare msj imi zicea ca ma iubeste mult si ca abia asteapta sa vina sa ma vada si mai ales ca spera sa ne impacamhappy M-a rugat sa-l iert si ca nu poate trai fara minesad Mi-a scris intr-un msj de 15 ori "TE IUBESC!" laughing) Dar eu nu-i ziceam deloc ca-l iubesc ci vrb asa >sec:" adica: "ok, bine..." Si dupa cateva msj i-am zis: "Mai vrb ca nu am baterie. pup nb:*" si el mi-a scris: "cand mai vrb?" si eu: "maine ca deja e tarziu si ma pun sa dorm" el: "Bine mai deci vrb maine. Noapte buna si vise placute te pup dulce. Aaa si Te iubesc mult" iar eu i-am scris asa: "ok.noapte buna:*" Dupa ce am trimis msj mi-a dat un beep. Iar azi nu m-a sunat deloccryingsi nu stiu de cesad oare s-a suparat ca vrb asa cu el sau nu stiusigh
Si stiu sigur ca are minute mama lui, ca el nu aresad Dar de ce credeti ca nu m-a sunat deloc?

Multumesc:*

Răspuns Câştigător
| BBdragutza a răspuns:

Nu este neaparat vina ta,sunt sigura ca te iubeste pentru ce esti tu nu pentru modul de a vorbi. Daca s-ar fi simtit prost ti-ar fi reprosat! Fiecare om promite un lucru dar nu este sigur daca il si poate indeplini,la un moment dat mai intervin si probleme pe care uneori uitam a ne anunta persoanei si a ne scuza ca nu am anuntat-o.Ce vreau eu sa spun aici este ca ca s-ar putea sa fi avut vreo problema! Nu e vina ta dar nici a lui,sunt sigura ca maine cand va v-ati intalni iti va explica problema,nu-i neaparata vina ta, asteapta si te vei lamuri maine! Bye, Bye!

8 răspunsuri:
| BlancaFantasma a răspuns:

Eu zic sa mai astepti pana maine, iar daca nu te suna ii poti trimite un mesaj:"hey, ai uitat ce aveam ceva de vorbithappy?" sau cum vrei tu sa scrii.asa o sa vada ca vrei sa te intalnesti cu el si poate o sa te sune.iar daca nu te suna, asta e nu ai ce sa facisad totusi daca va iubiti, o sa fie bine:*

| Muppet a răspuns:

Poate ca nu a putut.

| NuAmGăsitNume a răspuns:

Pai dat fiind ca iai vb ''sec'' poate ca a decis sa te lase in pace o vreme sa te gandesti. O sa ia legatura cu tine curand daca chiar te iubeste.

| engerAshU a răspuns:

Pentru simplul fapt ca tu prin felul de a "vorbi" cu el, i'ai dat de inteles in mod indirect faptul ca tu nu vrei sa te impaci cu el.
E foarte simplu. >_

| eduardinoedy a răspuns:

Nu ar fi bine sa ai incredere in el...persoana respectiva e dubioasa... daca te-ar fi iubit cu adevarat, sigur te-ar fi sunat

| YoYoJuSt4U a răspuns:

Cred ca nu te-a sunat pentru ca nu a avut timp, ori a uitat sau a fost plecat undeva.Eu zic sa ii trimiti un mesaj si sa il intrebi de ce nu te-a sunat.Poate vrea sa iti dea timp sa te gandesti sau poate s-a rusinat fiindca el tot era disperat sa te impaci cu el si tu ai spus bine, ok si din astea, pentru ca iti scria te iubesc si tot felul'.Cre'ca a vrut sa o ia mai incet(este o metoda ca sa poti sa te impaci). Daca chiar il iubesti trebuie sa te impaci cu el. Daca te iubeste cu adevarat, dupa cum reiese din intrebare, crede-ma ca ar vrea sa va impacati si se va bucura.Eu cred ca tu trebuie sa faci primul pas!

| crissa_2815 a răspuns:

Bunahappy

Eu una,cred ca,ii pare chiar rau pentru ce s-a intamplat in trecut,si vrea sa se impace cu tinelove struck
Nu stiu, eu zic sa ii acorzi o sansa, pentru ca poate chiar ii pare rau...
...si poate s-a simtit aiurea cand ii vorbeai tu asa,si poate de aceea nu am mai dat nimic, nu te-a mai sunat, incearca sa il cauti tu si sa vb cu elhappy:*

Bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu cred ca face asta ca sa te irite. Care din voi a pus capat relatiei si din ce motiv? In fine, nu mai conteaza. Unii asa mai fac, vor sa irite persoana respectiva de care s-au despartit, sa se prefaca (,) ca vor sa se impace, sa isi ceara iertare etc. ca sa o faca sa sufere, sa o joace pe degete si sa lase totul balta apoi. Si eu am patit asa, deci stiu ce zic happy.