| anonim_4396 a întrebat:

Eu nu pot intelege rolling eyes. nu-l pot intelege, oricat m-as stradui! de ce un baiat ar reveni dupa 8 luni?! adica, mi-a zis gata! (nu am fost cu el, era inceputul inceputurilor) si totusi, mi-a zis ca, el are o "problema" pe care nu o poate discuta cu nici o fata. si totusi, sa revi dupa 8 luni?! sa zici ca "am suferit destul, si nu mai vreau"? ne cunosteam doar de 2 saptamani! dar se pare ca a fost ceva intr-adevar magic! voi ce parere aveti? eu sincer, nu l-am putut uita, am mai vorbit cu baieti, daaar, intotdeauna imi aminteam de el si nu mergeam mai departe cu gandul. sigh (PS: nu a mai avut fete, sa nu credeti ca m-a lasat pentru alta, sau ca si-a rezolvat "problema" legata de o fata si a venit inapoi, ca NU! ) MULTUMESC din suflet! happy (el 22, eu 18 ani) big grin

1 răspuns:
| theboywithanewbrightwonderfulfuture a răspuns:

Well, probabil a avut ceva probleme pe care a vrut sa le rezolve el singur, nu s-a descurcat si poate s-a intors la tine sa iti ceara ajutorul. Sau s-a plictisit sa fie singur...una din 2laughing