| anonim_4396 a întrebat:

Eu si cu prietenul meu aveam impreuna aproape 1 an si 6 luni. Pot spune ca avem o relatie la distanta..ne vedem undeva la 3-5 saptamani. Problema este ca sunt momente cvand imi vorbeste foarte urat, iar eu cand il vad asa nervos stau mai mukt pe capul lui si mai mult se enerveaza. Chiar daca apoi imi spund vorbe dulci si ca nu a vrut, dar se enerveaza mult cand nu ii dau pace si sunt posesiva. Dar nici cand nu-l bag asa mult in seama, se enerveaza ca de ce nu i-am dat nici un semn de viata. Este un baiat bun si cuminte, ii cunosc si familia si stiu acest lucru. De iubit ma iubeste..doar ca nunii inteleg uneori comportamentul nervos.ce ar trebuii sa fac, vrun sfat? Multumesc

Răspuns Câştigător
| silwianis a răspuns:

Incearca sa nu l mai cicalesti si sa l enervezi...

4 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Caracterul lui real este cel pe care-l afiseaza atunci cand il superi, nu atunci cand "il iubesti".

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Chestia e ca laninceputul relatiei noastre era foarte calm...si greu se enerva pe cineva sau din cauza la ceva...cu timpul, impreuna cu mine..si eu, recunosc, poate bfacandu-i mii de nervi...a inceput sa aiba aceasta sensibilitate...si chiar nu stiu cum as putea sa fie ca la inceput.

| KaterinaРомановский a răspuns:

Eu tind sa cred ca baiatul asta aste niste probleme ce necesita o vizita la un specialist. Stii ca asa se manifesta tulburarea bipolara?

| Piticoot18 a răspuns:

La inceput relatia este minunata si toti suntem perfecti pentru ca nu vream sa lasam o parere proasta celuilalt dar cu timpul ne aratam adevarata fata. Poate si din cauza distantei este asa..nu esti tot timpul langa el.