| JustSmileBBY a întrebat:

Am un prieten de 10 luni,el este genul mai complicat,inchis in el, dar nu este baiat rau daca ii cunosti motivele pentru care face unele lucruri.Il cunosc destul de bine, dar acum sunt in impas.A complotat cu un prieten de-al lui sa fie el impreuna cu o fata si prietenul cu o ruda de-a ei pentru a profita financiar de ele o perioada.Tot timpul asta el imi spunea ca ma iubeste,ne-am si certat de foarte multe ori,i-am spus ca il las in pace,ca sa ramana cu aia, dar el tot la mine s-a intors mereu.Acum de cateva zile se poarta ciudat si destul de urat cu mine si nu inteleg de ce. Familia lui ma cunoaste, sora lui chiar ma place foarte mult si mi-a spus sa nu-l las.Am impresia ca a si vb cu el despre situatia, sa ma aleaga pe mine.Cand l-am pus sa aleaga mi-a spus ca nu inteleg situatia si de ce sta cu aia,ca ma iubeste, dar ca ramane cu aia.Azi mi-a vorbit destul de urat,mi-a spus ca l-am inselat,ceea ce este complet neadevarat.
Nu inteleg ce e in capul lui, azi e asa, maine nu mai e asa.Ce sa fac? Ce sa cred? I-am spus ca il las in pace sa faca ce vrea,nu-l mai caut, nu ne mai vedem si nu vrea.

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Ankutzaaa a răspuns:

Da-i pace!
Nu stie ce vrea!~
Faza cu fata aia...e ca si cum te-ar insela cu voia si cu stiinta ta!
Iubito, nu e de tine!
Respinge-l si fi indiferenta cu el!
ASa te va lasa in pacE!
Bafta!:*

| nokt a răspuns:

Paraseste-l si gata. El poate fi toata viata asa, azi cu tine iar miine cu alta. Esti sigura ca iti doresti asa o relatie.

| gabriela000 a răspuns:

A vazut ca poate sa faca oproape ce vrea cu tine, ii crezi prea multe ''motive'' care de fapt sunt doar minciuni. el nu stie ce vrea de fapt poate nu e sigur de noua lui prietena dar atunci cand va fi de ia sau de alta te va evita total