| andreeeeeeeea a întrebat:

Eu si cu prietenul meu facem peste 2 zile 2 ani de zile de cand suntem impreuna.si as vrea sa ii fac un cadou, o surpriza asa...neasteptata.Aveti idei?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

nu te lua dupa rautaciosii astia, un ceas sau un parfum, depinde si de lovelewinking

6 răspunsuri:
| NoChanceForUs a răspuns:

Ceasurile se dau la mosi si la oamenii in a 3-a tinerete.Parfumul nu-l poti nimeri foarte bine.De ce sa nu-i pregatesti o cina(in caz ca n-ai 12-14 ani) sau daca e asa, mergi cu el la un film cu Keanu Reeves sau la o pizzerie ceva.(dragostea trece prin stomac.) Bafta.happy

| darrio2007 a răspuns:

Un sarut pasional.

| Phutui a răspuns:

Eu is baiat, dar mai am 2 saptamani laughingpan la 2 ani

| DorelSudoru a răspuns:

O masina ceva...o casa,vacanta pe o insula cu tine, o calatotie, o noapte undeva...

| Lucianps a răspuns:

Nu i lua parfuf sau etc ca daca i iei asa ceva no sa-i placa.iai ceva simbolic ca mai mult o sa-i placa de exemplui ai o poze cu amandoi du-te la un magazin si ia o rama frumasa pentru poze si o sa-i placa mai mult si o sa te vada mereu

| VIp_9373 a răspuns:

In caz ca ii iei ceva si il dai prima este posibil ca el sa fi uitat si atunci vei fi dezamagita asa ca bai bine asteapta sa vezi daca isi aduce aminte si daca da il dai dar daca nu il bati laughing