| BrokenDreams_8819 a întrebat:

Eu si iubitul meu suntem impreuna de 1 an si 2 luni. ne certam, ne impacam. iar ne certam, iar ne impacam.eu nu vreau sa ne despartim pentru ca eu il iubesc foarte mult. de data asta ne-am certat rau. m-a sunat acum cateva zile sa merg cu el si cu un alt cuplu intr-un alt oras.(care e la vreo 40 km de orasu nostru)i-am zis ca nu pot sa merg cu el pentru ca nu ma lasa parintii. si el s-a suparat. i-am trmis sms si i-am spus tot ce aveam eu pe suflet. recunosc, fiind suparata am mai spus si ce nu trebuia. i-am spus ca nu prea imi arata ca ma iubeste. si de vreo 5 zile nu ma suna, nu-mi trimite sms, daca il sun eu rasp si vb numai daca il intreb eu ceva. nu imi mai zice ca ma iubeste si mi-a spus ca nici o sa imi mai zica. el mi-a zis ca poate in felu asta vad si eu diferenta. si eu vreau sa fie totul ca inainte. nu vreau sa ma despart de el pentru ca il iubesc din tot sufletul meu.nu am simtit pentru nimeni ce simt pentru el ...este primul si singurul baiat pe care il iubesc cu adevarat si din tot sufletul meu.va rog sa ma ajutati cu un sfat. ast raspunsul vostru.

5 răspunsuri:
| sorinL1 a răspuns:

Pai, a avut dreptate boyfriend.

Tu i-ai zis ca el nu iti arata ca te iubeste, el nu te-a mai bagat in seama 5 zile iar acum vii si ne zici ca vrei sa fie ca inainte.

Prin urmare, inainte vedeai si tu ca te iubeste. Iti ceri scuze, ii zici ca ai exagerat la suparare (chiar daca e cel mai greu lucru din lume pentur o femeie) si ii propui sa revina totul la normal +/- un make-up sex.

Succes!

| crissnebb83 a răspuns:

Cautal si spune-i ca ai gresit si ca ai exagerat cu cuvintele. nu prin mesaje, face to face. daca ce a fost intre voi este real mai e o sansa dar nu o distruge si pe ultima

| marlanuu a răspuns:

Arata-i,demonstreaza-i si lui ceeea ce ne spui aici!

| BrokenDreams_8819 explică:

Mersi pentru raspuns. nu mi-a fost niciodata greu sa recunosc daca am gresit. asta e. nu cred ca exista om care sa nu greseasca. cu totii gresim, ibsa putini recunosc asta. nimeni nu e perfect.

| BrokenDreams_8819 explică:

Va multumesc mult pentru sfaturi. m-au ajutat foarte mult. acum ne-am impacat.