| nikoo a întrebat:

Eu si prientenul meu ne-am "jucat", se poate ca, eu sa fi ramas insarcinata... din moment ce amandoi eram in lenjerie intima?

14 răspunsuri:
| pengu a răspuns:

Doar daca lenjeria avea gauri si prin gaurile alea a iesit si a intrat "ceva" rolling eyes

| mystik a răspuns:

Nu!

| viorelmuresan a răspuns:

Pai daca ati fost amandoi in lenjerie intima nu prea ai cum sa fi ramas insarcinata doar daca ati mers mai departe si ati ajuns pana la actul sexual

| cosmina16 a răspuns:

Si-a dat drumu in tine? ti-a bagat-o? daca nu atunci nu esti insarcinata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da. Doar pentru ca lenjeria lui intima nu era din dantela roz.

| Octavutzu a răspuns:

Pai daca nu ati avut nici un contact si nu sìa dat frumu in tine nu ai nici o sansa asa ca stai linistita tongue

Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu, nu esti insarcinata. N-am auzit niciodata de o femeie care sa fi ramas insarcinata prin haine.

| anduta160 a răspuns:

Tu te:joci"dar nu stii ce riscuri poate avea aceea "joaca". cati ani ai?:-s

Janina
| Janina a răspuns:

Stai linistita, de data asta ai scapt laughing

| Andreea_7493 a răspuns:

NU! Doar daca aveati contact sexual si neprotejat puteai ramane.Documentati-va frate o data!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Probabil! vezi daca nu te imbraci destul de gros?

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca el a avut boxeri si tu chiloti tanga rosii si cu dantela, clar ai ramas insarcinata, daca nu stai linistita nu aveai cum laughing

| unione a răspuns:

Tare cannabian, incep sa nu mai suport intrebarile astea!