| Mirel12345678 a întrebat:

Acum 2 saptamani, pe 25-26 iulie, m-am jucat cu prietena mea, ca sa spun asa. Faza este ca amandoi eram in lenjerie intima iar eu eram deasupra ei, noi ne tot frecam si la un moment dat si-a facut aparitia si sperma, dar tin sa mentionez ca vaginul ei nu a fost penetrat si intre cele 2 organe se aflau boxerii nostri. Este vreo sansa sa fie insarcinata?

5 răspunsuri:
| secret_2599 a răspuns:

Cica omenirea evolueaza, respectivul ne arata ca facem exact opusul, Nu sunt rasist, dar oamenii de genul asta ar trebui sterilizati, sa nu se mai poata reproduce in felul asta starpim sau macar mentinem inevolutia la pragul actual.
Omule leaga-ti un streang de gat.

| AlexIonut2013 a răspuns (pentru secret_2599):

De fapt creca tu ar trebui sa iti legi un strang la gat ce a facut bietu om ma? A pus o intrebare si el, na daca nu a stiut ce vrei a vrut sa se asigure.Si oamenii de genul tau reprezinta opusul!

| sMotionless a răspuns:

Nu,poti sa stai linistit. Nu are cum sa ramana insarcinata. Deoarece sperma nu a intrat in vagin si nu are cum sa fecundeze ovului.

| neutrino a răspuns:

Nu, numai in povesti esti posibila o asemenea urmare.

| Emilian65 a răspuns:

Daca ati avut boxerii pa voi, sperma nu avea cum sa ajunga la ea in vagin. Deci, sansele de a ramane gravida sunt minime care tind catre 0%.