| Marian_4286 a întrebat:

Eu si prietena mea avem 17 ani si cat de curand trebuie sa facem 18. Am hotarat ca de ziua ei cand face 18 ani sa facem sex. Precizez ca amandoi suntem virgini si ca sunt cu ea de aproximativ 1 an si am hotarat sa astept pana cand va zice ea ca este pregatita iar acum 1 luna mi-a zis ca vrea sa facem asta de ziua ei. Pana acum am facut doar petting si mi-a zis ca ea crede ca penisul meu este prea mare pentru vaginul ei. Nu stiu prea multe despre acestea si as vrea sa ma ajutati. Am luat de curand prezervative love plus + intense ( scuzati de reclama ) si scrie pe ele "cu lubrifiant non-spermici". Sunt bune? Si as vrea sa imi dati cateva sfaturi ce sa fac ca sa nu o doara? Sau daca o va durea din cauza marimii penisului?

Astept raspunsuri. Multumesc!

7 răspunsuri:
| DacaTuSpui a răspuns:

Sarut-o pe buze, pe tot corpul, cum probabil ati facut-o si pana acum. Apoi totul o sa vina de la sine, dar tine minte: ia-o incet, nu te grabi, mai ales daca speri sa nu o doara. Sper ca te-am ajutat. Paste fericit. Sper sa iasa binehappy.

| misterioaѕa a răspuns:

Buna
Haiii mai ca este prea lasa.ce mai vrea? inca tu ai fost un baiat bun si cuminte ca ai stat atat cu ea si nu ati facut nimic.dar asa sunt toate virginele, stau asa pana la o suta de anirolling on the floornu cred ca o s-o scoti la capat cu earolling on the floorin fine prezervativele sunt bune.

pa, pa

| BudăSpiritOfVengence a răspuns:

Pai eu recomand drujba pentru penis

| OFM a răspuns:

Asa si varmiu sta dupa unu care e virgina de 1 si ceva si ea tot amanahee hee)) preciezez ca varmiu are 19 ani si ea 18.

| BiaSiAtat a răspuns:

Ţie nu îţi e ruşine aşa puţin să întrebi aşa ceva în ziua de Paşte?

| darius_2522 a răspuns:

Ce e penisul

| darius_2522 a răspuns:

Ce e penisul?