| BibiRalu a întrebat:

Eu si prietenul meu am vrea sa facem un sex.Il iubesc dar nu prea am incredere in el.Si cand vom face am sa ii spun sa nu aiba telefonul in mana dar nu cred ca m-ar asculta si ma tem sa nu ma povesteasca la toata lumea.Parintii mei nu stiu si daca aud ce am facut cred ca au sa ma bata pana ma omoara.Ce sa fac? Ce sa ii zic prietenului? Eu fiind inca la scoala sa nu ma afle profesorii si toata scoala.Eu vreau sa facem dar mi-e frica.Cum sa il conving cumva sa nu faca asta si sa nu ma filmeze?

14 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Si de ce ai vrea s-o faci cu el daca nici macar incredere ca nu te filmeaza n-ai? Stai cuminte ca nu-i asa ceva de tine, esti mica si prostanaca, n-ai ce sa cauti cu asemenea responsabilitati ca esti tu curioasa cum e sexul.

| mihai69 a răspuns:

Îl obligi să se dezbrace de tot în sufragerie și abia pe urmă intrați amândoi în dormitor.
În pielea goală e cam greu să ascundă un device cu care te-ar putea filma. Asta, desigur, dacă NU ești la el acasă, unde ar fi putut deja disimula chiar și vreo zece camere de filmat în diverse locuri, cum se poate vedea pe unele site-uri de profil.

| Emilian65 a răspuns:

Daca iti este teama nu face sex cu iubitul tau.

| Andreeush a răspuns:

Nu te poate obliga sa faci ceva ce nu vrei. Daca nu te simti pregatita spune-i.

| SG1995 a răspuns:

Fata dacă ți-e frică nu ești pregătită, sexul nu-i de tine (încă).

| Plato a răspuns:

Fenomenal. Mai fetita, pana unde Doamne iarta-ma poate merge naivitatea? Iti pui demnitatea in joc pentru un ratat care vrea doar sa te puna in vitrina cu trofee? Nu conteaza deloc ca, daca afla, parintii tai vor suferi teribil? Sau daca te filmeaza si te face virala? Ce naiba de relatii mai sunt si astea, in care ti-e frica ca partenerul e un jegos infect si nenorocit? Cum de mai stai pe ganduri?
Fetito, daca esti chiar in halul ala de naivă, meriti tot ce are sa ti se intample.
Eu zic sa-ti vezi de treaba, sa-ti asculti parintii, altfel vei regreta toata viata o posibila greseala acum. Da' intrebarea asta ma bantuie: cum stai cu omul ala daca nu ai incredere in el? Ti-ai dorit mereu sa fii obiect si acum ai reusit?

| LoveSleep a răspuns (pentru Plato):

Ești de puțin timp aici de te miri așa?

| Plato a răspuns (pentru LoveSleep):

Nu chiar, dar asta le-a depasit pe multe.

| Stropdeploaie a răspuns:

Pai de ce sa te filmeze? Ti a spus tie asta?

| Ganea_Marian-Dumitru_1972 a răspuns:

Câți ani ai?

| eugeniu2020 a răspuns:

E simplu - nu faci sex si gata

| DoctorulManhattan a răspuns:

Iubire nu exista fara incredere asadar nu il iubesti. Iar daca el te ar iubi nu ar face niciodata ceva ce tu nu ai vrea sa faci adica sa te filmeze.
Daca tu crexi ca ar face asta ti as sugera sa il lasi balta

| EmarfaFrate a răspuns:

Cat de usor puteti fi prostie unele fetelaughing eu spun ca mai sunt multi baieti

| Daria030405 a răspuns:

Esti intr o situatie destul de ciudata. Daca este prietenul tau si te iubeste nu ar trebui sa te filmeze sau sa te umileasca. Daca nu ai incredere in el eu zic ca nu e momentul sa faceti dragoste.Incearca sa discuti cu el sa il rogi sa iti ofere intimitate si sa ramana totul intre voi. Daca te iubeste cu adevarat te va intelege. Sper ca te am ajutat! Bafta!