| Asdfghjklm a întrebat:

Eu si prietenul meu ne-am despartit acum ceva timp. Pentru ca avem prieteni comuni stam mult impreuna si ne certam mereu din motive stupide. Ideea e ca eu cred ca tine la mine in schimb e prea orgolios sa recunosca, si eu cred ca mai tin la el. Dar de vreo 2 zile parca e mai rece, si din cate am inteles place o fata. Intrebarea e, daca ii placea acea fata, de ce pur si simplu nu ma lasa pe mine in pace? Adica vrea sa treaca mai departe sau ce naiba pentru ca e foarte derutant.

2 răspunsuri:
| C26 a răspuns:

Hmm.hee hee
Am patit si eu. happy
De ce ar face asta?
Pt ca se gandeste ca poate nu ii merge cu fata aceea, si daca nu-i merge cu ea treaba, sa se impace cu tine happy
Parerea mea. happy
Baietii care sunt asa, cam la chestia asta le sta gandulhee hee si le place sa bata la 2 capete sau la mai multe happy
Si sa-ti zic ceva, cat de orgolios ar fi daca ar tine la tine, si intr-adevar ar vrea ca sa va impacati, si-ar lasa orgoliul deoparte.
Am trecut si eu prin asta si ti-o zic sigur.
Iar daca nu vrea ii place sa fie asa, sa mai vorbeasca cu tine, si sa fie indiferent oh go on.
Baietii astia nici nu-si dau seama cat poate sa raneasca o fata prin asta sad

| IsabellaMood a răspuns:

Inainte de toate afla cu certitudine daca mai tii sau nu la el fiindca ai zis : "si eu cred ca mai tin la el". Incearca sa fii indiferenta o vreme, pana cand stii cu adevarat ce sentimente mai ai pentru el. Iar daca el vrea sa tina legatura cu tine, ori vrea sa ramaneti prieteni buni, ori vrea sa te aiba ca o a doua solutie in caz de esec cu fata aceea.Tu gandesti ce alegi. Succes! happy