| nicoleee30 a întrebat:

Eu si prietenul meu vrem sa ne incepem viata sexuala.Amandoi suntem virgini si am incercat de vreo 2 ori . Prima oara mi-o bagat-o extrem de putin,dar o curs sange atunci si urmatoarea zi.M-o durut foarte tare,in special atunci cand am stat in pozitia 'capra' happy De fiecare data cand incearca sa ma penetreze nu poate,pur si simplu penisul nu intra in vagin,adica daca il baga foarte putin si iese afara,iar pe mine ma doare foarte,foarte tare.Un sfat va rog frumos :* si fara glume proaste happy Multumesc si funda >big grin

8 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Pozitia "capra" este cea mai proasta pentru dezvirginare, fiindca atunci unghiul este cel mai prost (pe mine ma doare, chiar daca nu mai sunt virgina de mult). pentru rezultate mai bune folositi pe langa prezervativ si niste lubrifiant pe baza de apa de la farmacie si pozitia misionarului (cea mai buna pentru asa ceva)

| Rebecca009 a răspuns:

Probabil prietenul tau e prea "dotat"

| nicoleee30 explică:

In pozitia misionarului mi-a curs sange happy

| Pissy_Andreutzza_1997 a răspuns:

Pai folositi prezervative normal... daca ti.a curs sange deja tu nu mai esti virgina si daca te doare ese pentru ca ai o senzatie ciudata si de stres incearca sa nu mai fi asa si ai sa vezi ca nu o sa te mai doara asa tare dupa nu o sa te mai doara deloc

| Danny4all a răspuns:

Fi atenta iti explic eu pas cu pas asta. asa mi-s-a intamplat si mie. deci fi atenta cea mai buna pozitie sa te penetreze este pozitia misionarului. tu jos el peste luati un pahar de apa va udati putin in zona intima ca sa nu mai doara asa tare sa alunece. isi tine penisul si incearca sal inpinga fara sai dea drumu k alfel o ia in jos. faceti asa si veti reusi. :*

| SilentScream a răspuns:

Tu pe spate, el deasupra. Trebuie sa fiti foarte excitati si sa nu va grabiti, nu e ca si cum ai sparge asfaltu' cu un pickhammer. Incet si tandru. Daca totul merge cum ar trebui, in cateva secunde trece durerea si vine placerea. Mult succes.

| Dedeelow a răspuns:

Sfatul meu e sa te duci la doctor...de cat timp ziceai ca sunteti impreuna?big grin