| monykutza a întrebat:

Eu sunt impreuna cu iubitul meu de 1 saptamana si mi-a cerut sa facem dragoste ca sa ii dovedesc ca il iubesc. Daca ma culc cu el ma lasa nu-i asa?

Răspuns Câştigător
| Komododragosh a răspuns:

In doar 7 zile sa-i desmonstrezi ca-l iubesti si el crede ca cel mai eficient mod este sa te culci cu el? Presupun ca-ti dai si tu seama ca este mult prea disperat dupa sex. Foloseste acest joc al mintii pentru a face orice sa te culci cu el, el dandu-si seama ce fel de fata esti tu si se foloseste de personalitatea ta ca sa gaseasca o slabiciune. Sper sa nu fii atat de naiva incat sa-i permiti asta, caci daca tu cauti ceva mai serios, atuncea acest baiat nu e de tine. Daca tu cauti mai mult decat sex, atunci cauta in continuare draga baiatul potrivit pentru tine! Ar trebui sa ceara afectiune prin vorbe, fapte, in nici un caz prin sex si in nici un caz dupa o saptamana! Nu ai cum sa cunosti o persoana intr-o perioada asa de scurta. Dar el ti-a demonstrat tie macar in afara de "vrajeli" baietesti?
Deschide ochii scumpo, pana la urma va trebui sa citesti singura oamenii sa-ti dai seama care este scopul lor.
Mult succes iti doresc, sper ca decizia ta sa fie cea corecta!

12 răspunsuri:
| Amelya02 a răspuns:

O saptamana?
In doar 7 zile vrea sa-i demonstrezi ca il iubesti?

Nu se merita un asa baiat, care doar te foloseste pentru necesitatea lui fizica. Daca ar fi tinut la tine, ar fi asteptat sa fi pregatita, sa treaca un timp, sa va cunoasteti suficient.
el probabil te crede o fetita naiva si usor de manipulat, crede ca poate sa faca orice din tine.
Demonstreaza-i ca nu-i asa, fi orgolioasa, cu demnitate si lasa-l in voia sortii inainte sa-si bata joc de tine!
E plina lumea de baieti. cred ca sti fraza asta, dar mai mult ca sigur ai regreta daca te-ai culca cu el. Gandeste-te ca vei intalnii pe cineva si veti dezvolta sentimente! Ar fi pacat si sunt sigura ca te-ai zgaria pe ochi daca acel cineva nu ar fi primul din viata ta!

evenso
| evenso a răspuns:

Pai te poate lasa.....gravida.

| Elysssa a răspuns:

Fii cuminte, e neserios tipul, ti-a dovedit-o!

| kkkmakafull a răspuns:

Wow! ce ''specimen''! hey! NU TE CULCA CU EL! el va profita de tine si dupa ai sa ramai cu buza umflata pe bune nu fi fraiera!

Răspuns utilizator avertizat
| oanageorgiana a răspuns:

Daca iti cere asta dupa o saptamana inseamna ca nu te iubeste

| gabitzapapusika2000 a răspuns:

Nu prea cred ca te place cu adevarat e prea estetic.

| xxs22 a răspuns:

Ce intrebareee tu cam ce crezi asa dp tinerolling on the floor))))))

| bruneta27 a răspuns:

Daca esti virgina nu te culca cu el si asigura-te ca el nu mai are sentimente pentru fosta prietena...s-ar putea sa iesi in pierdere daca te iubeste asteapta sa ai incredere in el si dupa lucrurile vor decurge de la sine...

| Teddybbbear a răspuns:

Corect...asa este!sad

| provika4ka a răspuns:

Desigur ca te va parasi. dragoste la doar 1 saptamana rar de tot. si sint sigura ca el indragostit peste cap nu mai este. vrea de la tine doar sex, daca te lasi atunci vei comite o greseala mare.

| malybiscuitecuciocolata a răspuns:

Eu zic sa nu faci asa ceva dupa o saptamana nu cred ca insemni foarte mult pentru el si clar te va lasa dupa deci eu zic sa te desparti de el daca te iubea nu iti cerea asta