| georgiana1414 a întrebat:

as dori sa ma ajutati am o problema. eu am un iubit si suntem impreuna de 1 saptamana si am un prieten de al meu care s-a indragostit de mine si mi. a cerut sa fiu cu el nu stiu ce sa fac eu pe iubitul meu nu pot sa zic ca il iubesc totusi simt cv pentru el dar imi place si de prietenul meu nu stiu ce sa fac... funditawinking!

1 răspuns:
| mgtow a răspuns:

Atunci de ce te-ai bagat pe fir cu acel tip daca nu stii ca il iubesti? Tu decizi cu cine ramai noi nu suntem judecatori sa iti spunem cu cine trebuie sa fi.