| maggot a întrebat:

Sunt baiat si nu prea imi sta in caracter sa fiu atat de direct, sunt mai timid. As vrea sa ma apropii mai mult de un prieten, ce limbaj al corpului sa folosesc sau ce semne sa fac care sa arate ca vreau sa ma apropii de el? Pur simplu vreau sa fim mai apropiati si nu stiu cum sa fac, doar relatie de prietenie.

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Trebe comunicare

| Michaeel a răspuns:

Spune-i direct. Trebuie sa fii bărbat, lasă "ca ești băiat timid". Cu timiditatea nu ajungi nicăieri, ia-ți inima în dinți și spuneți intențiile happy