| CristinelAndrei a întrebat:

Eu sunt trist cand ploua sau e urat afara...cum scap de sentimentu asta?sad

8 răspunsuri:
| snowflake a răspuns:

O usoara depresie?

| anss23 a răspuns:

Uita-te la un film frumos.Asculta melodii placute, sau, cel mai bine citeste carte.happy

| LLLLLLLL a răspuns:

Stiu cum e.pai...eu ascult muzica sau...dormhee hee

| Fan7a a răspuns:

Poti trece usor peste asta. Imagineazati ca cineva drag tie care nu mai e printre noi este fericit si plange de fericire ca ai facut ceva bun... o sate ajute. pe mine ma ajutat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lipeste`ti pe geam un soareee maree laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asteapta si u sa vina varathinking
ce trebuie are asta cu categoria la care ai postat intrebarea? stai nu mi zi"e cea mai frecventata categorie happy"

| Denisa_6450 a răspuns:

Hmm...se pare ca nu esti singurul care simte asta.si eu sunt trista cand e urat afara.nu am chef de nimic.ma indispun total si parca nu pot sa ma inveselesc deloc dar imi place sa ma uit la filme.mai citesti ceva.pana apare si soarelehappy

| mesterciurar a răspuns:

Si eu am acelasi sentiment. nici eu nu pot scapa de el... sad