| Antonies a întrebat:

Eu vorbesc cu o fata de ceva timp, iar acum suntem in aceeasi clasa iar azi dimineata mi-a spus pentru prima data ca ma iubeste mult. Azi pe la 13 trebuie sa ne intalnim, ce sfaturi imi puteti da? Si care ar fi sansele sa nu ma placa in realitate tinand cont ca ma stie doar de pe Facebook cum arat? Nu sunt genul de baiat sa-mi bat joc de o fata, de aia ma intereseaza de sentimentele ei.

Răspuns Câştigător
| Necunoscut112 a răspuns:

Este foarte posibil să nu te placă şi în realitate. Mie mi s-a întâmplat să vorbesc cu un băiat doar pe Facebook, şi doar din aspectul fizic şi modul lui de exprimare mi-am creionat o imaginare supraevaluata despre el. În realitate nu vezi gamatica impecabilă, ci caracterul omului, dacă exista bun-simţ, dacă există defecte de vorbire, de mers, etc.ce nu pot fi observate in poze.

| HadesSs a răspuns (pentru Necunoscut112):

Spune-i omului pe scurt, daca esti urat, nimeni nu se indragosteste de frumusetea ta interioara laughing

| Necunoscut112 a răspuns (pentru HadesSs):

Eu tocmai spuneam ca tipul ăla cu care m-am vazut eu arata ca in poze, dar caracterul nu il facea deloc atractiv. Nici pe departe nu e totul frumuseţea. Cel puţin in viziunea mea. Ştiu că bărbaţii în general sunt mai puţin evoluaţi şi îi doare în cot dacă femeia de lângă ei e proastă de bubuie, dacă n-are niciun ţel, daca nu ştie să se îmbrace, dacă nu sunt în stare să facă nimic etc. atât timp cât este frumoasa.

3 răspunsuri:
| kandaraki a răspuns:

Sunteti prea mici si prosti sa stiti ce e aia iubire, mai ales ca nu va cunoasteti deloc