| lia1980 a întrebat:

Exista 2 oameni care se pot iubi o viata? in zilele noastre

8 răspunsuri:
| katy a răspuns:

Bineinteles,atata timp cat stiu sa lase fiecare cate putin astfel incat sa se inteleaga, de ce nu

| Heather2001 a răspuns:

Nu cred...sau poate nu concep eu ideea sa stai cu o singura persoana atata timp.la mine nici o relatie nu tine Mai mult de 4 lunistraight face

| whoocares a răspuns:

Daaaaa. dragostea e cel mai frumos sentiment dintre toate. merita sa ii dedici persoanei iubite toata viata, increderea si iubirea ta.atata timp cat si ea face acelasi lucru. :X:X:X

| Barbaraaa a răspuns:

Da dar mai rar vezi asa ceva straight face

| morningstar a răspuns:

Te referi la un cuplu? Da, exista.

| Metempsihoza a răspuns:

Da happy se poate intampla daca nu sunt total 'corupti' de ceea ce face treaba asta imposibil

| Arhanghel a răspuns:

Eu sa fiu sincer cred ca da

| UNcopac a răspuns:

In zilele noastre nu exista, pe vremea bunicilor da exista asa ceva