| Andrei5000 a întrebat:

CIne credet ca este cel mai mare duhovnic care exista in zilele noastre?

9 răspunsuri:
| Filip23 a răspuns:

Dumnezeu il stie! Mi-as dori sa ajung la Caraiman la Parintele Gherontie Puiu. Din pacate nu stiu daca am sa am noroc de cuvintele lui. Insa am cuvintele Sfantului Vasile cel Mare din Proloage si ale parintelui Ioan Colov din Pateric.

| Geass a răspuns:

Scufiţa Roşie cu ochii verzi.

| dragos9234 a răspuns:

Gigi Becali.

| Andrei5000 explică (pentru dragos9234):

Mincinosu-l asta si care numai din gura sie sa dea!

| dragos9234 a răspuns (pentru Andrei5000):

Nu e adevarat, el este dumnezeu.

| SmexyBoy a răspuns (pentru dragos9234):

Ai gresit-o, Gigi Becali este patronul unei echipe de fotbal.
Nici decum un duhovnic...

| dragos9234 a răspuns (pentru SmexyBoy):

Ba nu, el este dumnezeu, de unde stii tu ca nu este asa?

| RaduMD a răspuns:

Cel mai mare duhovnic din zilele noastre este acela pe care ţi l-a trimis Dumnezeu: este preotul de la parohia de după colţ.

| SmexyBoy a răspuns:

Cel mai mare duhovnic din zilele noastre este: Domnul Isus Hristos. AMIN