| Libelle a întrebat:

Exista ceva ce nu i-ati putea ierta niciodata persoanei iubite? Ce anume?

Răspuns Câştigător
| Anecherry a răspuns:

As putea trece peste multe aspecte, cum ar minciuna sau tradarea, dar m'ar durea lipsa de afectiune si de respct. Sa spunem ca toti gresim, si meritam o sansa, doua, trei, dar. pana la un punct. bye

17 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Violenta fizica.

kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Să se culce cu altul, să mă folosească sau să-şi permită să se creadă superioară mie.
Pe scurt: Lipsa de respect!
Din acel moment, respectul meu pentru ea îşi încetează existenţa şi mă aştept la tratament similar în caz invers (să greşesc eu într-aşa hal).

| Alisa a răspuns:

Sa ma jigneasca sau sa ma insele, in conditiile in care eu ii ofer tot ce isi doreste. Desi sunt sigura ca prietenul meu actual nu ar fi in stare de asta.
Numai bine!

| Malvina24 a răspuns:

Sa ma minta in legatura cu ceva grav de-a lungul a multor ani!

| GdX a răspuns:

Tradarea.

| flory_9483 a răspuns:

Eu sincer i-as ierta orice, dar nu voi putea uita niciodata ceea ce mi a facut.

| ClaraZ a răspuns:

Sa ma insele, sa dea in mine, sa ma jicneasca sau sa ma injure

| Aimee_7045 a răspuns:

Sa ma insele din toate punctele de vedere.

| Byankaa66 a răspuns:

Da, infidelitateawinking

| lavynika a răspuns:

Sa fie violent.

| Angel977 a răspuns:

Minciuna si infidelitatea.

| diiiiiannnnaa a răspuns:

Sa nu ma respecte si sa se comporte urat cu mine... asta nbu i`as ierta niciodata...sad

| Rihanna a răspuns:

Sa ma insele.in anumite conditii, adica totul sa fie bine intre noi, sa aiba tot ce'si doreste de la mine si totusi sa se duca la alta.nu neaparat ca nu l'as ierta, dar din momentul ala pentru mine nu ar mai exista, ar fi un nimeni

| mirabella_1176 a răspuns:

Daca m-ar insela s m-ar mintii as putea ierta asta daca afectiunea fata de mine nu s-ar schimba si si-ar recunoaste fapta! in concluzie cand iubesti uiti si ierti orice! fundita?big grin

| roxcrisify a răspuns:

Stii, cel mai mult in viata conteaza sa te intelegi foarte bien cu persoana pe care o iubesti. Exista si cazuri cand oricat te'ai intelege mai sunt si suparari dar astea trec.Eu i-as ierta orice dupa ce'mi trece pana la violenta pentur ca asta e o dovada de lasitate si daca da o singura data in mine va da si a doua oara, fundita? big grin :*

| Didy_4281 a răspuns:

Sa nu ma insele, sa nu fie violent cu mine, sa nu ma minta, sa nu ma jicneasca si sa nu ma respecte.deoarece daca nu are incredere in mine si nu imi respecte dorintele in fata mea este un nimeni

| Didy_4281 a răspuns:

Sa ma insele, sa imi vb urat, sa fie agresiv, sa fie gelos, sa nu marespecte