| bianca19995 a întrebat:

Exista dragoste intre persoane cu diferenta de 20 si ceva de ani?

Răspuns Câştigător
| pίTίк a răspuns:

E posibil
o dragoste adevarata implica sufletul nu fizicul sau altceva
:*

9 răspunsuri:
| MMihai a răspuns:

Uneori da, de ce nu!
În multe cazuri, pot fi și interese strict materiale!

| WooLove a răspuns:

Sa zicem. Tu avnd 20 si el 40. Oare exista dragoste la varsta asta, sau pentru interes?

| Skillzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz a răspuns:

Sunt de`acord cu @ Skyhigh.

Dragostea nu are varsta.Dar acum, depinde si cat il iubesti.

| zayidee a răspuns:

Depinde...el s-ar putea indragosti de inocenta "ei" si ea de experienta lui de viata, vorbele mieroase, ale "lui". pentru ea ar putea repr. tatal, fratele, care nu l-a avut niciodata.

| iLexii a răspuns:

rolling on the floor Ma faci sa rad. Awzi. vr` sa te combini cu maikata? smug

| SkyHigh a răspuns:

"Dragostea nu are vârstă". Se zice big grin Dar depinde de caracterul fiecăruia happy

| asul10 a răspuns:

Familia...

| Myuu a răspuns:

Dragostea nu are varsta!

| calin1993 a răspuns:

Poate sa existe si la diferenta de 50 de ani daca tie iti place aceea persoana... oricum nu-i lua in seama pe cei din jurwinking