| Lifeno4 a întrebat:

Exista vreo diferenta intre sex si dragoste?

Răspuns Câştigător
| NiyckoOlLeEtTaAFiTzOaSa a răspuns:

Da
sex: este cand o faci pentru cv ex: bani
dragoste:cand o faci din placere
deci poate te-a ajutat raspunsul meu fundita

4 răspunsuri:
| elasexygagica a răspuns:

Sexul e salbatic, dragostea e tandralove struck

| irina_5692 a răspuns:

Buna. desi majoritatea oamenilor spun ca a face sex si a face dragoste sunt acelasi lucru Nu este adevarat. Dragoste faci in momentul cand esti cu o persoana pe care cu adevarat o iubesti si nu doar pentru placere. Iar sexul dintre doua persoane nu inseamna decat satisfacerea reciproca si nimic mai mult.

| MONYANGEL a răspuns:

Da este! cand faci sex este doar placere...dar cand faci dragoste simti caldura reciproca dintre doua persoane

| Ruxyytza a răspuns:

Sex faci si cu o C***a. Dragoste faci cu iubitul/a.