| GoSsip GiRl a întrebat:

Exista dragoste la prima vedere?

15 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Da! Daca inca n-ai intalnit-o si trait-o, ti-o urez pentru la anul! Success!

| Anca a răspuns:

Persoana pe care nu o cunosti e perfecta!
Exista atractie, dar dragostea e alt sentiment.

Daca ai cunoaste persoana aceea f bine atunci cand o vezi prima data, fac pariu ca nu ar mai exista poate nici atractie laughing)

| CevaNormal a răspuns:

Sigur ca exista, dar in timpurile noastre nu prea, si nici nu va fi,

| Ana_6509 a răspuns:

Nu, nu exista! la prima vedere e doar atractie, dragostea apare pe parcurs.Asta e parerea mea, fiecare crede ce vrea.happy

| eni a răspuns:

Da, exista.

| buli a răspuns:

Nu prea cred ca exista, adica e destul de greu sa te indragostesti asa fara sa stii nimic despre acea persoana, daca ai auzit de ea cate ceva atunci poate ca da, dar asa nu prea cred. Desi toata lumea zice ca da.

| buli a răspuns:

Oricum dragoste la prima vedere fata de mama ta exista :pe

| ady2607 a răspuns:

Nu cred...iti trebuie mult mai mult ca sa fie numita dragoste.si oricum... daca se intampla... se intampla o data in viata...

| moscraciun_4112 a răspuns:

Exista atractie la prima vedere. Adica vrei sa faci sex. Cu ardoaresmug.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da sad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna dimi... da exista dragoste la prima vedere si da ea apare o sigura data in viata... vb din experinta...este frumoasa si daca stii sa ai grija de ea este si mai binewinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A fost odata si pentru mine dar a durat exact pina a deschis gura prima data.Deceptie totala.

| solo89 a răspuns:

Daaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

| Zuzu_4534 a răspuns:

Da exista... Mie mi s-a intamplat de mai multe ori. e un sentiment super. dar care trece foarte repede daca nu este intretinuta de ambele persoane. happy. Dar da Exista love struck

| anamaria_5473 a răspuns:

Buna! dupa parerea mea, eu cred ca chiar exista.batting eyelashes
eu una am avut parte de asa ceva ...si e ceva ft placut si ceva de neuitat, crede-ma...bafta! >big grin