| ravan a întrebat:

Hello, o curiozitate!???? Asta e o întrebare pentru voi doamnelor, aș vrea ca voi să îmi răspundeți ????
De ce femeile mature nu sunt la fel de atrase de bărbații tinerii, la fel cum sunt bărbații tinerii de voi?
Ce înțeleg prin femei mature și bărbații tineri?
Femei mature +33-50 bărbați tineri 24-28

6 răspunsuri:
| MarianWLF a răspuns:

Femeile sunt atrase de maturitate si siguranta, ce sa vada o femeie la un pustan de 20 in afara de distractie?(daca e cazul)

suntserios
| suntserios a răspuns:

Pentru ca asta e instinctul ca o femeie ca gaseasca un barbat care sa o protejeze nu un baiat pe care sa il creasca.

| RAY a răspuns:

Cum sa nu fie atrase? Desigur că nu cu copii intre 16-25 de ani și aia care arata mascul fizic și că caracter, bărbați vor fete prostute și imature sa le păcălească ușor, o femeie matura vrea din nou să se simtă adolescenta cu un badboy

| Violleta2022 a răspuns:

O femeie matura este de obicei mama si atunci nu vede in tinerelul de 24-28 de ani, decat propriul fiu, si ii trece iute atractia sexuala, gandindu-se ca ar putea fiu propriul fiu in pat.

In schimb, un barbat ajuns la mijlocul vietii, cam la 40 de ani, il cuprinde frica ca-i batranel si jucarica lui nu mai poate sa faca sex ca-n tinerete, asadar, daca are bani in buzunar, isi permite o tinerica doar ca sa-si demonstreze lui insusi ca mai este potent/ viril, deci nu este vorba de dragoste aici, ci de servicii sexuale platite ca sa primeasca satisfactie sexuala.

| DenisMaestrulRizzului a răspuns:

Eu sincer sa fiu nu ma uit dupa doamne de aceasta varsta deoarece sunt cam lasate.

| DeepLight a răspuns:

Cred ca sunt mai multi barbati care sunt atrasj de fete mai decat ei tinere fata de femei mai in vrsta. Adica cum vezi sj la stiri sunt mai multe cazuri de pedofilie din pacate.